شرایط استفاده

خوش آمدید! بارابد خدمات خود را به شما مطابق با شرایط و مفاد مندرج در این موافقت نامه (ارائه می دهد. همچنین، هنگام استفاده از سرویس های Barabod.com، شما تحت ضوابط، دستورالعمل ها و شرایط مربوط مندرج در این موافقتنامه قرار می گیرید. بارابد حق تغییر در این سایت و این شرایط و ضوابط را در هر زمان دارد.

دسترسی، مرور و یا استفاده از سایت توافق شما را با تمام شرایط و ضوابط این موافقت نامه نشان می دهد. لطفا قبل از استفاده از خدمات سایت به دقت این موافقت نامه را بخوانید.
 

استفاده از سایت:

شما تایید می‌کنید که حداقل 18 سال سن دارید و یا تحت نظارت والدین از سایت بازدید می‌کنید. با توجه به شرایط و ضوابط این موافقت نامه، Barabod.com به شما مجوز محدود، غیر قابل انتقال و غیر انحصاری برای دسترسی و استفاده از سایت را با نمایش آن در مرورگر اینترنتی خود و تنها برای خرید شخصی اقلام فروخته شده در سایت  اعطا می‌نماید و حق استفاده تجاری و یا استفاده از طرف هر شخص ثالث، به جز مواردی که به صراحت توسط Barabod.com اعلام شده ندارید. هرگونه تخلف از این موافقت نامه، لغو فوری مجوز اعطا شده در این بند را بدون اطلاع شما در پی خواهد داشت.

به جز موارد ذکر شده در پاراگراف بالا، شما حق بازتولید، بازنشر، نمایش، فروش، اجاره، انتقال، ایجاد کارهای مشتقه، ترجمه، تغییر و مهندسی معکوس سایت ‌Barabod.com را ندارید. شما حق هیچ گونه استفاده تجاری از اطلاعات ارائه شده در سایت را جه برای خود و چه دیگری ندارید.در صورتی که ‌Barabod.com تشخیص  دهد که رفتار مشتری منجر به نقض مفاد این موافقت نامه می‌شود و یا برای منافع Barabod.com مضر است حق خودداری از ارائه خدمات، لغو حساب ها و یا لغو سفارشات را به صلاحدید خود دارد.

شما تنها مسئول دسترسی و استفاده از خدمات این سایت توسط هر کس با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور که در ابتدا برای شما تعیین شده است می‌باشید.
در صورت هر گونه استفاده غیر مجاز از شناسه کاربری و رمز عبور خود، مراتب را فورا به Barabod.com اطلاع دهید.
 


کپی رایت

تمام متن ها، گرافیک ها، عکس ها و یا سایر تصاویر، آیکون ها، کلیپ ها، آرم ها، شعارها، نام های تجاری یا نرم افزارها و سایر مطالب در وب سایت Barabod.com، به طور انحصاری متعلق به Barabod.com یا تامین کنندگان آنها می‌باشد.
 

پذیرش سفارش

لطفا توجه داشته باشید که ممکن است برای بعضی از سفارشات ما قادر به ارائه کالا نبوده و سفارش را لغو کنیم. بعضی از شرایطی که ممکن است منجر به لغو سفارش شما شود شامل محدودیت در موجودی کالا و یا اشتباه در اطلاعات مربوط به محصول یا قیمت گذاری می‌باشد. ممکن است قبل از پذیرش هر سفارش، نیاز به تایید یا اطلاعات بیشتری نیز داشته باشیم که در این صورت با شما تماس خواهیم گرفت.
 

خطاهای تایپی

در حالی که Barabod.com در تلاش برای ارائه اطلاعات دقیق محصول و قیمت گذاری است با این حال ممکن است خطاهای قیمت گذاری و تایپی رخ دهد. در این صورت Barabod.com حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می‌دارد.
 

قیمت گذاری در ارزهای مختلف

قیمت کالاهای فروخته شده توسط Barabod.com بر مبنای ارقام محاسبه شده به ریال ایران (IRR) است و قیمت های نمایش داده شده در سایر ارزها از IRR تبدیل می شود که با توجه به نوسان نرخ ارزها ممکن است به روز نباشند. در هر صورت نمایش قیمت در سایر ارزها تنها جهت اطلاع بوده و لازم است مشتری سفارش خود را به ریال ایران پرداخت نماید.