سیگنال به دنبال ارز دیجیتال

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۰:۲۴
Signal App

سیگنال منابعی را به توسعه خدمات پرداخت با رمزارز اختصاص داده است.

این برنامه پیام رسان در یک ماه گذشته شاهد دو برابر شدن کاربران خود بوده و رتبه اول دانلود در اپ استور را به دست آورده است.

پرداخت با رمزارز

اپلیکیشن سیگنال در پی جنجال‌ها درباره سیاست جدید حریم خصوصی واتساپ و حمایت چهره هایی مانند ایلان ماسک و ادوارد اسنودن مورد توجه فراوان قرار گرفته است.

گفته می شود تیم سیگنال آزمایش‌هایی برای ادغام پرداخت با رمزارز در برنامه خود انجام داده است. این آزمایشات با موبایل کوین؛ MobileCoin ‪(MOB)‬، ارز رمزنگاری شده‌ای که با تمرکز بر حریم خصوصی بر روی بلاکچین Stellar ‪(XLM)‬ اجرا می‌شود، انجام شده است.

موکسی مارلین اسپایک ، مدیرعامل سیگنال، قبلاً به عنوان مشاور در پروژه MobileCoin مشارکت داشته و این گمانه زنی در مورد اجرای این پروژه را تقویت می‌کند.

با این حال ، مارلین اسپایک این گمانه زنی‌ها را نادیده گرفته و آنها را به عنوان "اکتشافات طراحی" توصیف می‌کند. وی می‌گوید "اگر تصمیم گرفتیم که سیستم پرداختی را به سیگنال اضافه کنیم، سعی می‌کنیم به دقت در مورد چگونگی اجرای آن فکر کنیم."

فیس بوک پیشتاز

فیس بوک نیز در حال بررسی و راه اندازی ارز رمزنگاری شده با نام تجاری "دیم" (Diem) برای استفاده در سرویس‌های پیام رسان خود مانند مسنجر و واتساپ است.

انتظار می رود ارز رمزنگاری شده فیس بوک به شکل یک ارز پایدار با دلار پشتیبانی شود و احتمالا در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شود.

برچسب‌ها:

ارسال نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.